dentalia demo bg 1

GÜLÜŞ TASARIMI (ESTETİĞİ)

ANKARA GÜLÜŞ ESTETİĞİ DİŞ KLİNİĞİ

Gülüş Tasarımı Nedir ?

Gülüş tasarımı, dişlerinizin durumunu daha estetik ve daha doğal bir hale kavuşturmaya yönelik diş ve dişetine yapılan tedavilerdir. Farklı nedenler ile dişlerin görünümü hatalı olabilir. Gülüş estetiği tasarımının amacı, dişler ile dişlerin görünümünü estetik, doğal ve sağlıklı bir hale getirmek, hastaya güzel bir gülüş kazandırmaktır.

Gülüş tasarımı, dişlerinizin durumunu daha estetik ve daha doğal bir hale kavuşturmaya yönelik diş ve dişetine yapılan tedavilerdir. Farklı nedenler ile dişlerin görünümü hatalı olabilir. Gülüş tasarımının amacı, dişler ile dişlerin görünümünü estetik, doğal ve sağlıklı bir hale getirmek, hastaya güzel bir gülüş kazandırmaktır.

Gülüş tasarımı diş hekimliğinde uygulanan birçok tedaviyi içermektedir. Bunlar ön bölge estetik dolgu, dişeti hastalıkları tedavisi, dişeti estetiği, beyazlatma işlemi, implant, kaplama işlemleri, ortodontik tedaviler gibi ihtiyacınıza göre gerçekleştirilir.

ankara gulus estetigi tasarimi

Tüm Tedaviler

Tedaviye mi İhtiyacınız Var ?

Bilgilendirme Metni

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. DENTHALL PREMİUM CLİNİC bünyesinde yer alan hekimlerin fikir ve görüşleri olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

× Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?