dentalia demo bg 2

Dr. Dt. Fatma Tekin

Uzm. Dt. Fatma Tekin Kaymaz

1989 yılında Mersin’de doğan Dr.Fatma Tekin Kaymaz Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2013 yılında mezun olup, yine 2013 yılında düzenlenen Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı’nda (DUS) Türkiye 7.si olarak Gazi Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda akademik hayatına başlamıştır.

Şu anda kurucusu olduğu ‘Denthall Premium Clinic’de hastalarına tüm alanlarda hizmet vermektedir.

Kliniğinde hastalarına tam dijital iş akışını ve ileri düzey ağız içi görüntüleme yöntemlerini kullanarak invisalign-şeffaf plak tedavileri ile ‘yüz ve eklem öncelikli’ güncel ortodontik tedaviler uygulamaktadır.

Kliniğinde ;

  • Dijital Gülümseme Estetiği Tedavileri,
  • Çocuk Ortodontisi,
  • Ortognatik Cerrahi,
  • Yetişkin Ortodontisi,
  • Şeffaf Plak Tedavileri yapmaktadır.

 

Doktor Fatma Tekin

Tedavi Almak İster Misiniz ?

Bilgilendirme Metni

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. DENTHALL PREMİUM CLİNİC bünyesinde yer alan hekimlerin fikir ve görüşleri olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

× Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?