ÇANKAYA DİŞ KLİNİĞİ

Çankaya Diş Kliniği Hakkında Genel Bilgi

Çankaya Diş Kliniği, Ankara’nın en prestijli ve gözde semtlerinden biri olan Çankaya’da yer alan klinikleri ifade eder. Bahsedilen bu klinikler, modern tıbbi teknolojilerle donatılmış alanında uzman ve deneyimli diş hekimleri tarafından yönetilir. Çankaya konumu itibariyle başkent Ankara’nın kalbinde yer alması sebebiyle bölgede faaliyet gösteren diş klinikleri geniş bir kitleye hizmet verir. Bu sebeple bu bölgede hizmet veren diş hekimleri, çeşitlilik gösteren diş sağlığı sorunlarını tedavi etmek amacıyla pek çok tedavi imkânı sunarlar.

Çankaya Diş Kliniği, diş sağlığı tedavileri noktasında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Rutin diş kontrolleri, diş çekimi gibi alışılagelmiş tedavi seçeneklerinin yanı sıra estetik diş hekimliği, diş implantı gibi nispeten daha ileri düzey prosedürler gerektiren işlemleri de gerçekleştirirler. Klinikler hasta merkezli bir tutum sergileyerek hastanın memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışma anlayışıyla hareket ederler. Bunun yanı sıra hastalarına hijyenik ve steril bir ortamda hizmet vermeye de büyük ölçüde özen gösterirler.

Çankaya Diş Tedavileri Hizmetleri

Çankaya diş kliniği, yenilikçi tıbbi teknolojilerden yararlanması ve alanında uzman diş hekimi kadrosuyla kişiye özel planlanmış tedavi seçenekleriyle hastalarında yüksek kalitede bir dental hizmet sunar. İmplantoloji, ortodonti, periodontoloji, endodonti, pedodonti ve kozmetik diş hekimliği vb. pek çok ileri teknik gerektiren tedavi yöntemleri noktasında hizmet verir.

Bunun yanı sıra Çankaya Diş Kliniği, hastalarının ihtiyaç ve taleplerini anlama ve en doğru tedavi programını oluşturma noktasında da oldukça titiz bir tutum sergiler. Öncelikli olarak danışma ve muayene ile başlayan tanışma süreci, hastaya durumun ve tedavi seçeneklerinin anlatılması ve açıklanmasıyla devam eder.

Bu sayede hasta tedavi için gereken zaman ve bilgi alanında uzman hekimlerce verilmiş olur. Ayrıca hijyenik ve steril klinik ortamları, hastaların kendini daha rahat ve güvende hissetmelerine de büyük oranda yardım eder. Teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip ederek dizayn edilmiş Çankaya Özel Diş Hastanesi, gerekli görülen tüm dental prosedürlerin yerine getirilmesini destekleyecek potansiyeldedir. İşte bazı tedavi hizmetlerimiz ;

 • Diş Dolgusu
 • Kanal Tedavisi
 • İmplant
 • Zirkonyum Kaplama
 • Lamine Kaplama
 • Ayrık Diş Tedavisi
 • Porselen Diş
 • Diş Beyazlatma
 • Diş Teli
 • Şeffaf Plak
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Çocuk Diş Doktoru
 • Diş Taşı Temizliği
 • Gülüş Tasarımı
Çankaya Diş Kliniği
Çankaya Diş Kliniği
Doktor Tuğçe Göktürk
Doktor Tuğçe Göktürk
Doktor Fatma Tekin
Doktor Fatma Tekin
Uzman Doktor Cansu Kurtoğlu
Uzman Doktor Cansu Kurtoğlu

Çankaya Diş Kliniği Uzman Kadrosu

Çankaya Diş Kliniği, alanında uzman diş doktorları kadrosuyla hastalarına güvenilir diş sağlığı hizmeti veren dental kuruluştur. Klinikte hizmet veren hekimler, alanında uzman ve deneyim sahibi hekimlerden oluşur. Her biri alanındaki son gelişmelere ve güncellemelere hâkim olan hekimler, hastalarına en iyi tedavi planını oluşturmak için çalışırlar.

Çankaya Diş Kliniği uzman kadrosu, implant tedavisinden çocuk diş sağlığına varana kadar pek çok alanda hizmet verir. Hataların bireysel ihtiyaç ve isteklerine yönelik olarak tasarlanan tedavi planları, uzman diş hekimi kadrosunun özenli çalışmasıyla uygulanır. Klinik içerisinde koordineli ve düzenli çalışma şekli ve hastalara gösterilen özen sayesinde, hastalar kendilerini güvenli bir ortamda ve rahat hissederler.

Çankaya Diş Kliniği; alanında uzman kadrosu, birikimleri, tecrübeleri ve hasta merkezli hizmet anlayışları ile hasta memnuniyetini ön planda tutar. Böylece klinik, bir tedavi merkezi olmanın yanı sıra hastalarına sağlıklı ve parıldayan bir gülümseme kazandırabilmek için büyük bir özveriyle hizmet verir.

Çankaya Diş Kliniği Tedavi Süreçleri

Çankaya Diş Kliniği’nde tedavi süreci, hastaya teşhis konulmasının ardından alanında uzman diş hekimlerinin bir yol haritası belirlemesiyle başlar. Bu tedavi planı belirlenirken; hastalanın şikâyetleri, bütçesi ve talepleri göz önünde bulundurulur. Çankaya Diş Kliniği, oldukça geniş bir tedavi yelpazesine sahiptir. Tedavi süreci esnasında hastalara her aşamada sistematik olarak bilgi verilerek danışmanlık hizmeti sunulur. Bu sayede hastalar tedavinin her aşamasında kendilerini güvende ve bilinçli hissederler.

Son olarak, Çankaya Diş Kliniği, tedavi bitiminde hastalarının tedavi sonrası bakımlarının sağlanması ve yapılan işlemden kalıcı bir sonuç elde dilmesi adına düzenli kontroller gerçekleştirirler. Tedaviden sonraki süreçte diş hekimleri, hastaların ağız ve diş sağlığını koruyabilmeleri ve gelecekte yaşayabilecekleri olası sıkıntıların giderilmesine adına bilgi verirler. Klinik, hastalarının kendilerini rahat ve güvenilir bir ortamda hissetmelerini sağlayarak sağlıklı bir gülümseme için uzun vadeli bir işbirliği kurmayı hedefler.

Ben Ortodontis Fatma Tekin bugün sizlere Çankaya Diş Kliniği ve Hizmetleri hakkında genel bilgi verdim. Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamaktan memnuniyet duyarım. Bizleri yan tarafta bulunan sosyal medya adreslerinden takip edebilir ve merak ettiklerinizi cevaplandırabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere sağlıklı günler dileriz.

Çankaya Diş Kliniği hakkında yapılan yorumları görmek için ve bizden randevu talep etmek için Doktor Takvimi sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.doktortakvimi.com/fatma-tekin/ortodonti-dis-hekimi/ankara

Denthall Clinic Yararlı Bilgiler

Tüm Blog Yazılarımıza Göz Atmak İster misini ? O halde hemen https://www.denthallclinic.com/blog/ sayfamızı ziyaret edin

Bilgilendirme Metni

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. DENTHALL PREMİUM CLİNİC bünyesinde yer alan hekimlerin fikir ve görüşleri olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

0 312 511 2445

Bizi Hemen Arayın!

0 506 939 2838

Whatsapp Randevu!

Bize Ulaşın

randevu@denthallclinic.com
× Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?