dentalia demo bg 2

Dt. Ezgi Karaca

Dt. Ezgi Karaca

Ben Ezgi Karaca, Ankara'da doğdum. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ndeki eğitimimi başarıyla tamamlayarak diş hekimi ünvanı'nı aldım. Eğitim hayatım boyunca Ankara Diş hekimleri  Odası Öğrenci Komisyonu'nda editörlük yaptım. Bu süreçte birçok sempozyum ve kongrede çalışmalarım oldu.

Toplumunun ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlenmesine katkı sağlamak amacıyla ağız taramalarında görev aldım. Küçük yaşlardan itibaren ağız ve diş bakımının alışkanlık haline getirilmesi için birçok ilkokul, ortaokul ve lisede gönüllü olarak konferanslar verdim. Mezuniyet sonrası

  • İmplantoloji,
  • Botox ve Dermal Dolgu,
  • Lamina Vener,
  • Gülüş Tasarımı,
  • Bonding-Estetik Restorasyon alanlarında eğitimlere katılarak güncel ve dijital gelişmeleri takip ettim. Şu an Denthall Premium Clinic'te diş hekimi olarak hizmet vermekteyim.
ezgi karaca

Tedavi Almak İster Misiniz ?

Bilgilendirme Metni

Bu web sitesi, yalnızca kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, bu web sitesinde sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Ayrıca bu sitede yer alan bilgi, uygulama vb. konu başlıklarının bu web sitesinde yer alıyor olması, bu konuların veya başlıkların tamamının veya bir kısmının bizim kliniğimizde uygulandığı anlamına gelmemektedir. Bu sitede yer alan bazı konular hakkında kliniğimizde hizmet verilmemektedir. Bazı konularda ise hizmet verilmektedir. Bu site bilgi paylaşımı amacı ile düzenlenmiştir. Bu sitede yer alan bazı uygulamalarda bu hizmetin en iyi bizim tarafımızdan verildiğini kanıtlamaz.

Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. DENTHALL PREMİUM CLİNİC bünyesinde yer alan hekimlerin fikir ve görüşleri olduğu gibi aynı konu hakkında farklı görüşlerin de olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bilgilerinize saygı ile arz ederiz.

× Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?